شرکت امرسان (Emerson)

امرسان (EMERSON)، شرکت تجهیزات آمریکایی و چندملیتی است. شعار اصلی این شرکت این است: “ما با بهره بردن از نوآوری، جهان را سالم تر، ایمن تر، هوشمندتر و پایدارتر می کنیم.”

این کمپانی در زمینه طراحی و تولید قطعات مختلف و سیستم‌های ذخیره‌سازی فعالیت می‌نماید. در ابتدا این کمپانی برای تولید موتورهای الکتریکی توسط جان وسلی امرسون در سال 1890 تاسیس شد. در سال 1892، این شرکت اولین تولید کننده ی پنکه های برقی در ایالات متحده بود. در حال حاضر تجهیزات و محصولات تولیدی خود را، به ۱۵۰ کشور جهان عرضه می‌کند. امرسان هم‌اکنون در فهرست شرکت های برتر ایالات متحده جای دارد.

امروزه این کمپانی شناخته شده محصولاتی در زمینه های مختلف از جمله؛ فناوری های آب و هوا، قدرت، اتوماسیون صنعتی، موتورهای الکتریکی، تجهیزات شبکه های برق رسانی، سیستم های ذخیره سازی، انواع کنترل آلات و شیرآلات کنترلی، ترنسمیتورها و میکروپروسسورها، و سایر ابزارهای حرفه ای در صنعت را تولید می کند.

یکی از دغدغه های اصلی این شرکت، حفظ سلامت محیط زیست بوده است و همواره در همانم مسیر گام برداشته است. زمینه های کاری امرسان تا به امروز همواره رو به رشد بوده است. امروزه می توانید فعالیت این مجموعه را در صنایع مختلفی اعم از خودروسازی، صنایع بسته بندی، غذا و نوشیدنی، انرژی، استخراج مواد معدنی و فلزات، آب و فاضلاب، صنعت پزشکی و… ببینید.

امرسان (EMERSON)