یخچال فروشگاهی

نگهداری یخچال فروشگاهی

امروزه در تمام فروشگاه ها ، رستوران ها ، شیرینی فروشی ها ،  سوپرمارکت ها   فست فودی ها ، ادارات و… انواع یخچال های فروشگاهی را مشاهده می کنیم که همه آنها برای نگهداری و سرد نگه داشتن مواد غذایی طراحی و تولید شده اند.

یخچال های فروشگاهی در 2 نوع خوابیده و ایستاده طراحی می شود و همچنین در طراحی درب آنها به 2 دسته درب دار و بدون درب (کشویی و لولایی) با تنوع بسیار زیاد تولید می شود.

یخچال فروشگاهی

نحوه نگهداری یخچال فروشگاهی

  • یخچال های فروشگاهی را باید به دوراز وسایل گرما زا و محیط های بسیار گرم قرار دهید. در واقع هر چقدر محیط اطراف یخچال گرمتر باشد ، به همان اندازه موتور یخچال برای خنک نگه داشتن مواد غذایی باید بیشتر کار کند و این خود باعث کاهش عمر مفید یخچال میشود. از این جهت در طولانی مدت باعث اختلال در عملکرد کمپرسور و کاهش طول عمر مفید موتور یخچال میشود .
  • تنظیم دمای مناسب برای یخچال های فروشگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است زیراعدم توجه به آن باعث خراب شدن مواد غذایی داخل یخچال میشود چناچه دمای یخچال بیش از حد کم یا بیش از حد زیاد باشد هر دو باعث فساد مواد داخلی یخچال میشود پس باید بر روی دمای مناسب تنظیم شود

یخچال های صنعتی و فروشگاهی مانند هر وسیله دیگری به مراقبت نیاز دارند و اگر در طول زمان کارکرد مواردی همچون ، سرد نکردن و خنک نکردن کافی ، روشن نشدن موتور یخچال ، داغ شدن بیش از حد موتور یخچال ، برق داشتن بدنه یخچال مشاهده شود  حتما اقدام به تعمیر آن نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام موجودی و قیمت ها، می توانید با گروه سورسرمایش در تماس باشید. مشاوران ما می توانند شما را در مسیر انتخاب بهترین تجهیزات یاری برسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.