قیمت فوم تزریقی در انواع مختلف برای تمامی صنایع

قیمت فوم تزریقی

قیمت فوم تزریقی

یکی از بهترین ترکیبات موجود در صنعت عایق کاری، عایق پلی یورتان تزریقی است. فوم پلی یورتان عایقی است که در بین صفحات داخلی و خارجی یخچال و فریزر خانگی، تجاری و صنعتی تزریق می شود تا مانع خروج برودت از فضای سرد یخچال به محیط گرم بیرون شود. به روش های مختلفی از جمله صفحات پیش ساخته، اسپری کردن و تزریق فوم می توان از این عایق استفاده نمود که رایج ترین روش همان تزریق فوم است. قیمت فوم تزریقی با توجه به نوع آن تعیین می شود.

عایق های تزریقی پلی یورتان (PUR) و پلی ایزوسیانورات (PIR) جزو معروف ترین و پرفروش ترین فوم ها به حساب می آیند.

عایق ها می توانند مانع عبور صدا، حرارت و رطوبت شوند. از این رو استفاده از فوم در انواع مختلف اهمیت زیادی دارد و در پروژه های مختلف رایج است. برای استعلام قیمت فوم تزریقی مناسب می توانید با ما در ارتباط باشید. در ادامه به معرفی مشخصات فوم پلی یورتان می پردازیم. با ما همراه باشید.

مزایای فوم تزریقی پلی یورتان

  • عایقی مناسب است و عایق حرارتی بهتری نسبت به فوم پلی استایرن به حساب می آید. البته علاوه بر آن می تواند عایق صوتی و الکتریکی مناسبی نیز باشد.
  • عایق پلی یورتان سبک است، از این جهت هزینه ی حمل و نقل آن ها نسبتاً پایین است.
  • رطوبت محیط را جذب نمی کند، درنتیجه عمکلرد عایقی خوبی خواهد داشت.
  • اغلب آلودگی هایی مانند میکروارگانیسم ها، کپک و قارچ در آن رشد نمی کند.
  • به علت خاصیت کشسانی بالا، انعطاف پذیری بالایی نیز دارد و مقاوم به ضربه و فشار است.
  • قیمت فوم تزریقی ئلی یورتان بسیار مناسب بوده و تولید آن به لحاظ اقتصادی بهینه است. همچنین این فوم در زمان اندکی تولید می شود.
  • عایق پلی یورتان مقرون به صرفه ترین عایق در صنایع مختلف علی الخصوص صنایع تبرید است.

جمع بندی

شما می توانید بازه قیمت فوم تزریقی مورد نظرتان را به ما بگویید تا بهترین گزینه ممکن را برای شما تهیه نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت ها می توانید با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.