سردخانه متحرک یا پرتابل

سردخانه متحرک یا پرتابل

سردخانه متحرک یا پرتابل (Portable refrigerator) و یا سردخانه موبایل یک مدل دیگر از انواع سردخانه میباشد که یک شاسی مستحکم آهنی دارد و به وسیله ساندویچ پانل پلی یورتان عایق بندی و اب بندی شده است. همینطور که از نام این دسته از سردخانه مشخص است ، این سرد خانه ها بوسیله کامیون و تریلی قابل حمل و نقل و جابجایی هستند. این سردخانه ها به دلیل وجود قابلیت جابجایی آسان و مقرون به صرفه بودن سال های بسیار زیادی توسط مصرف کنندگان مختلف مورد استفاده واقع شده اند.

این سردخانه ابعادی کوچک دارد و انتخاب آن مقرون به صرفه است. با استفاده از این سردخانه می توانید به سرعت، برای محصولاتی که حساس به تغییر دما هستند، شرایط مناسبی فراهم کنید. این روزها سردخانه کانکسی برای انتقال و نگهداری از واکسن ها در محل تزریقات نیز کاربرد دارد.

بزرگترین مزیت این سردخانه ها همین قابلیت حمل و نقل راحت آن ها است. شما می توانید بدون نیاز به ایجاد تغییر خاصی آن ها را جابه‌جا کنید. این سردخانه ها سلامت مواد غذایی را هنگام حمل و نقل تضمین می کنند. سردخانه کانکسی مانند سایر سردخانه ها قابلیت کارکرد در دمای زیر صفر و بالای صفر را دارد. اغلب این سردخانه ها به دلیل ظرفیت پایین خود، از نوع فریونی هستند.

سردخانه متحرک یا پرتابلمراحل ساخت سردخانه متحرک یا پرتابل :

1.نصب کابین

2.نصب دیواره‌ ها

3.نصب سقف برای کابین ها

4.ساخت کف سردخانه

5.نصب در‌های سردخانه

6.چسب‌ کاری و عایق‌ کاری

گروه سورسرمایش پیشرو در تامین کالاهای صنعت تبرید و تهویه مطبوع و ارائه راه حل های طراحی، پیاده سازی، نصب و راه اندازی فروشگاهها و سردخانه های صنعتی و آموزش برای انواع نیازهای مشتریان می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و موجودی، با مشاوران ما در مسیر انتخاب بهترین تجهیزات در تماس باشید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *